Apeluję do wszystkich Krakowian o zagłosowanie 24 maja w referendum dotyczącym odwołania Prezydenta Krakowa oraz Rady Miasta Krakowa.
Chodzi nie tylko o to, by byli wybrani inny Prezydent i Rada Miasta Krakowa, bo nie wiemy, czy będą lepsi czy gorsi.
Chodzi o to, by pokazać, że mieszkańcy Krakowa nie są tylko „sługami”, którymi rządzą te lokalne władze.
Trzeba przypomnieć (niezależnie od opcji politycznych), że Prezydent i radni mają służyć i słuchać mieszkańców, a nie traktować ich jak „głupich poddanych”, którym można zabierać wolność uchwalając dowolnie wymyślone nakazy i zakazy.
O skrajnym zadłużeniu miasta, o rozbudowie wielotysięcznej administracji, o wysokich opłatach za parkowanie, o „kolesiostwie” itp. wszyscy wiedzą.
Ale czarę goryczy przelało uchwalenie Strefy Czystego Transportu. Podczas organizowanych protestów przed Urzędem Krakowa i na samej sesji Rady Miasta żądaliśmy, by nie uchwalać tej „Strefy” dzielącej Polaków na lepszych (w tym oczywiście radnych, urzędników) i gorszych.
Ale nie pomogło, bo ci radni już następnego dnia po wybraniu ich w 2024r doznali „olśnienia” i stali się dużo mądrzejsi i lepsi od innych. Uznali, że to oni będą innym nakazywali, jak mają żyć.
Pójście do urn 24 maja będzie więc walką o naszą godność i wolność oraz sygnałem dla następnych lokalnych władz, że mają się liczyć z tymi, którzy ich wybierają.
Stanisław Żółtek – w imieniu Kongresu Nowej Prawicy i partii PolEXIT


https://pesnimp3.net
No i Kraków zdecydował! Prezydent do wymiany, a Rada Miasta dostała ostatnią szansę. Oby teraz nie zabrakło pogłębionej refleksji podczas najbliższych wyborów Prezydenta. Jeśli mieszkańcy ulegną medialnej propagandzie to bój rozegra się ponownie pomiędzy przedstawicielami tego samego układu politycznego który rządzi Polską od wielu lat, a to będzie tylko kosmetyczna zmiana, nic nie wnosząca do jakości dotychczasowych samorządów. Trzeba nam NOWEGO spojrzenia i fundamentalnych zmian. Takich jak w latach 90 tych zafundował Kamieniowi Pomorskiemu burmistrz Oleszczuk !!! Krakowski Reformatorze – ujawnij się !!! Cała Polska na to czeka!
https://shorturl.fm/ZWe80
https://shorturl.fm/KNnHL
https://shorturl.fm/dVaRD
Trzeba wzruszyć ten POPISsowy układ budujący coraz większą opresje obywateli przez wciąż rozrastają się biurokracje.!