GRATULACJE DLA KRAKOWA

W związku z odwołaniem Prezydenta Krakowa składamy gratulacje temu
wspaniałemu miastu.

Lecz te gratulacje są połowiczne, bo zabrakło (o włos) frekwencji, by odwołać Radę
Miasta Krakowa – co było sprawą nie mniej ważną.
Wiemy z doświadczenia, że takie referenda w dużych miastach mają małe szanse
powodzenia.

Trzeba więc docenić mobilizację Krakowian w obronie swojej godności i wolności.
To jasny sygnał dla tej wystraszonej Rady i nowego Prezydenta Krakowa, że to Oni
mają być posłuszni mieszkańcom, a nie odwrotnie.

Bo wybrana samorządowa władza ma zarządzać, a nie rządzić.
Wynik referendum to także ostrzeżenie dla władz innych dużych miast w Polsce, że
ich wybór nie oznaczał, iż stali się nagle mądrzejsi od tych, co ich wybrali (a tak
zazwyczaj było) i że mogą nakazywać innym, jak mają żyć.

Stanisław Żółtek – w imieniu Kongresu Nowej Prawicy i partii PolEXIT

5 komentarzy

  1. PolEXIT wystawi kandydata?

  2. No i Kraków zdecydował! Prezydent do wymiany, a Rada Miasta dostała ostatnią szansę. Oby teraz nie zabrakło pogłębionej refleksji podczas najbliższych wyborów Prezydenta. Jeśli mieszkańcy ulegną medialnej propagandzie to bój rozegra się ponownie pomiędzy przedstawicielami tego samego układu politycznego który rządzi Polską od wielu lat, a to będzie tylko kosmetyczna zmiana, nic nie wnosząca do jakości dotychczasowych samorządów. Trzeba nam NOWEGO spojrzenia i fundamentalnych zmian. Takich jak w latach 90 tych zafundował Kamieniowi Pomorskiemu burmistrz Oleszczuk !!! Krakowski Reformatorze – ujawnij się !!! Cała Polska na to czeka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *