Mamy mieć pożyczki na rozbudowę militariów , no i nic nowego. Jeszcze za mało podatków zabiera nam państwo! Ale jak już nawet za pożyczki coś możemy zrobić sami to gdzie tam! Lepiej kupimy sobie zza granicy . Niech zarobią inni, nie my!
Pobudka


Mamy mieć pożyczki na rozbudowę militariów , no i nic nowego. Jeszcze za mało podatków zabiera nam państwo! Ale jak już nawet za pożyczki coś możemy zrobić sami to gdzie tam! Lepiej kupimy sobie zza granicy . Niech zarobią inni, nie my!