Tak wygląda radosna socjalistyczna twórczość prezydentów miast o ich Radnych. Od 30 lat najlepiej się rządzi szastając pieniędzmi.
Pożyczanymi beż końca i spłacanym kolejnymi pożyczkami. To są tzw MIEJSKIE INWESTYCJE !😁
Przynosząc jedynie wydatki a nie dochody pogrążają je jeszcze bardziej. Niestety to ogólnokrajowa maniera, bo radni i prezydenci myślą podobnie jak posłowie, że dzięki temu rozrzucaniu pożyczek po mieście dostaną znowu mandat.
Szaleństwo demokracji.
No a po nas choćby potop, przecież tylko tu i teraz liczy się władza i kasa.


