Eeeee tam, eee tam , mówimy ,ba wrzeszczymy o tym od 20 ponad lat i nikt w to nie wierzy, nie słucha , nie próbuje zrozumieć. A teraz ma to się zmienić? Przecież UŚMIECHNIĘCI są zakładnikami dekarbonizacji i klimatyzmu. Odejście przez nich (i pisiorków też , żeby było jasne ) byłoby całkowitym przyznaniem się do głupoty wbrew interesom narodu , a na to nie pójdzie żaden z polityków bo natychmiast ,przy najbliższych wyborach , straci robotę!!! A cóż by wtedy robił? Zasiłek? Bo robić to oni wszyscy niewiele umieją poza mieleniem jęzorem i to w znakomitej większości w zakresie , o którym nie mają pojęcia. Dlatego póki POPiSU , póty tej degrengolady gospodarki. Górnictwa, hutnictwa, energetyki, chemii , rolnictwa itp. itd. i co jeszcze chcecie.
A Niemcy? Może już czas i mądrzeją ? Może , ale to tylko dla nas gorzej . Gorzej , bo jak zgłupieli i to po części kosztem naszym , to zmądrzeją też kosztem naszym, tylko dwa razy bardziej!!! Tylko suwerenność , bez narzucania nam z zewnątrz pomysłów na życie , może nas ocalić jako naród. Dlatego PolEXIT!!!
Niemcy po raz kolejny wracają do węgla


https://pesnimp3.net
https://shorturl.fm/iPK3H
https://shorturl.fm/Y7zy0