Najważniejsze to „trzymać rękę na pulsie” – kombinuje elyty. Jak PiS nie zawali okazji do zmiany, a to od obydwu Konfederacji będzie zależał los koalicji prawicowej, to nic im to nie pomoże. Wskazany w artykule sposób wyjścia z ZSRR-bis jest prosty i SKUTECZNY (elytom można przypomnieć, że neo-sędziowie są tylko w ich wyobraźni, bo nawet europejskie władze i trybunały niczego takiego nie uznają) 😉
No właśnie , to chyba zbyt proste! Już pojawili się tłumacze ,którzy próbują nawet teraz kiedy jest to niemożliwe przy obecnej reprezentacji w Sejmie, „ubezpieczyć ” Polskę przed taką możliwością. Już teraz dla bezpieczeństwa kombinują ,że to określa prawo można oczywiście interpretować inaczej. W razie gdyby polityczne elity wybrały jednak wolność i niepodległość Polski to i wtedy jeszcze można to powstrzymać. Zrobi się referendum i ” lud pracujący miast i wsi ” zdecyduje. A może ,jak się go uprzednio odpowiednio urobi to zagłosuje za pozostaniem Polski w UE? A jak nie zagłosuje ? To się powtórzy! Przecież tak już robiono referenda, aż do skutku !
Ale to jednak oznacza ,że apologeci „europejskości” czują pismo nosem !
Niezbędne pliki cookie umożliwiają podstawowe funkcje strony, takie jak bezpieczne logowanie i zarządzanie zgodami. Nie przechowują danych osobowych.
Brak
►
Funkcjonalne pliki cookie wspierają funkcje takie jak udostępnianie treści w mediach społecznościowych, zbieranie opinii oraz korzystanie z narzędzi firm trzecich.
Brak
►
Ciasteczka analityczne śledzą interakcje odwiedzających, dostarczając dane o liczbie odwiedzin, współczynniku odrzuceń i źródłach ruchu.
Brak
►
Ciasteczka reklamowe dostarczają spersonalizowane reklamy na podstawie Twoich poprzednich wizyt oraz analizują skuteczność kampanii reklamowych.
Brak
►
Ciasteczka niezaklasyfikowane to ciasteczka, które są w trakcie klasyfikacji wraz z dostawcami poszczególnych ciasteczek.
Najważniejsze to „trzymać rękę na pulsie” – kombinuje elyty. Jak PiS nie zawali okazji do zmiany, a to od obydwu Konfederacji będzie zależał los koalicji prawicowej, to nic im to nie pomoże. Wskazany w artykule sposób wyjścia z ZSRR-bis jest prosty i SKUTECZNY (elytom można przypomnieć, że neo-sędziowie są tylko w ich wyobraźni, bo nawet europejskie władze i trybunały niczego takiego nie uznają) 😉
Jest skuteczny póki jest. Jak pokombinują to może być nowelizacja albo i referendum. A boją się coraz bardziej więc…
https://www.youtube.com/shorts/6x4CNMXRvKg?feature=share
No właśnie , to chyba zbyt proste! Już pojawili się tłumacze ,którzy próbują nawet teraz kiedy jest to niemożliwe przy obecnej reprezentacji w Sejmie, „ubezpieczyć ” Polskę przed taką możliwością. Już teraz dla bezpieczeństwa kombinują ,że to określa prawo można oczywiście interpretować inaczej. W razie gdyby polityczne elity wybrały jednak wolność i niepodległość Polski to i wtedy jeszcze można to powstrzymać. Zrobi się referendum i ” lud pracujący miast i wsi ” zdecyduje. A może ,jak się go uprzednio odpowiednio urobi to zagłosuje za pozostaniem Polski w UE? A jak nie zagłosuje ? To się powtórzy! Przecież tak już robiono referenda, aż do skutku !
Ale to jednak oznacza ,że apologeci „europejskości” czują pismo nosem !