4 komentarze

  1. Najważniejsze to „trzymać rękę na pulsie” – kombinuje elyty. Jak PiS nie zawali okazji do zmiany, a to od obydwu Konfederacji będzie zależał los koalicji prawicowej, to nic im to nie pomoże. Wskazany w artykule sposób wyjścia z ZSRR-bis jest prosty i SKUTECZNY (elytom można przypomnieć, że neo-sędziowie są tylko w ich wyobraźni, bo nawet europejskie władze i trybunały niczego takiego nie uznają) 😉

    1. Jest skuteczny póki jest. Jak pokombinują to może być nowelizacja albo i referendum. A boją się coraz bardziej więc…

  2. No właśnie , to chyba zbyt proste! Już pojawili się tłumacze ,którzy próbują nawet teraz kiedy jest to niemożliwe przy obecnej reprezentacji w Sejmie, „ubezpieczyć ” Polskę przed taką możliwością. Już teraz dla bezpieczeństwa kombinują ,że to określa prawo można oczywiście interpretować inaczej. W razie gdyby polityczne elity wybrały jednak wolność i niepodległość Polski to i wtedy jeszcze można to powstrzymać. Zrobi się referendum i ” lud pracujący miast i wsi ” zdecyduje. A może ,jak się go uprzednio odpowiednio urobi to zagłosuje za pozostaniem Polski w UE? A jak nie zagłosuje ? To się powtórzy! Przecież tak już robiono referenda, aż do skutku !
    Ale to jednak oznacza ,że apologeci „europejskości” czują pismo nosem !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *